Проекти

Масив "Пасічний" 1-а черга

Розпочато реалізацію масштабного проекту компанії «Ваш Дім» із побудови нового житлового комплексу сучасних багатоповерхових будинків в тихому та затишному районі м. Львова.
м. Львів, вул. Пасічна, 171
Здано 1-у чергу забудови, триває продаж квартир
2-а черга будівництва, житлові будинки №4 та №5

Чим ми відмінні від інших? Ми крок за кроком слідуємо за своєю місією – побудувати перший цілісний і абсолютно новий житловий масив у м. Львові. Компанією «Ваш Дім» розпочато будівництво другої черги будівництва житлового масиву «Пасічний», котра передбачає будівництво комплексу 5-ти багатоповерхових житлових будинків.

ЧОМУ САМЕ ЖИТЛОВИЙ МАСИВ «ПАСІЧНИЙ»?

Декілька важливих переваг нового житлового масиву:

м. Львів, вул. Пасічна, 133-3
Елітний житлово-офісний комплекс, м. Ужгород, пл. Жупанатська, 1

Елітний житлово-офісний комплекс - гармонійне поєднання усіх необхідних характеристик, які створюють житло найвищого класу. Вишукана архітектура, розкішний інтер'єр, сучасні технології будівництва та розташування в центрі Ужгорода.

м. Ужгород, вул. Жупанатська, 1
м. Мукачево, вул. Росвигівська, 7a
Сучасний житловий п’ятиповерховий цегляний будинок по вул. Росвигівській – це найкраще поєднання якості та ціни при купівлі житла у мальовничому місті Мукачево.
Стан будівництва:будинок введений в експлуатацію
м. Мукачево, вул. Росвигівська, 7a
Серед завершених проектів компанії «Ваш Дім» значиться один із найвищих будинків Львова – 16-ти поверхова будівля висотою 67,5м яка вражає своєю архітектурою та новітніми підходами до будівництва житла.  Будинок проглядається з багатьох районів Львова
Стан будівництва: будинок введенний в експлуатацію 2007 року.
Триває продаж паркомісць у підземному паркінгу.

 

м. Львів, вул. Зубрівська, 32